Jak zorganizować interesującą imprezę integracyjną?

Posted on 12/09/2020 8:07am

Impreza firmowa - dla jednych horror, dla pozostałych ekstra zabawa. Co uczynić, aby twoi pracobiorcy wrócili zadowoleni z takiego wyjazdu? Jakie propozycje podsunąć szefowi, ażeby weekend z kolegami z pracy nie był bolesną nieodzownością?


Sylwester 2012/2013
Source: ruszajwpolske.pl
Każdy, kto choćby przez rok pracował w korporacji, wie czym jest impreza firmowa. Wykorzystując fundusz socjalny, przedsiębiorstwa organizują wyjazdy do ośrodków wczasowych albo na paintball, drugie zabierają ich na kręgielnie czy też do pubów. Jeżeli firmy nie chcą zatem zdemotywować własnych pracowników imprezą, mogą skorzystać z usług profesjonalnej firmy organizującej takowe wydarzenia. By zdobyć zlecenie, takowe firmy powinny przedstawić istotnie ciekawą propozycję. Dzisiaj wśród imprez firmowych dominują dwa programy. Pierwszy jest to program oszczędnościowy, zatem wyjścia dla PRacowników organizowane w prywatnym zakresie. Kolejny, trochę bardziej rozbudowany, to głównie zagwarantowanie pracownikom nowoczesnego oprzyrządowania a także najlepszych atrakcji. Dzisiaj na zdecydowanym topie są tak zwane gry z fabułą. Klient wynajduje jakiś temat, a firma szykuje scenariusz, wynajmuje aktorów jak też instruktorów. Wyjścia w rodzaju "kręgielnia oraz alkohol" są nie modne. Ludzie chcą kontaktu ze przyrodą, świeżego powietrza, wyjścia na stadion piłki nożnej bądź siatkówki. Coraz to ogromniejszą popularność zdobywają imprezy dla maluchów.


Tam pracownicy mają okazję na integrację nie przy drinku, lecz doglądając bawiących się pociech. Jeżeli chodzi o imprezy integracyjne - https://trzysosny.eu/imprezy-i-szkolenia - Szklarska Poręba sprawdzi się świetnie, pracobiorcy na pewno nie będą się w tym miejscu nudzić.

Tags: dom, sprzęt, podróże, PRacownik, ofert