Jaki znany film został nakręcony m.in. w Toruniu oraz co ponadto może zaoferować to miasto?

Posted on 14/02/2019 7:33am

W Polsce jest dużo wielowiekowych i ślicznych miejscowości. Dlatego też zamiast jechać gdzieś na inny koniec świata, może lepiej i taniej byłoby odwiedzić jedno z krajowych miast.
Znakomitym przykładem może zostać miasto, które jest znane nie tylko z powodu, że mieszkał w tamtym miejscu Mikołaj Kopernik, lecz także ze swych kultowych już pierników.


Jednak jeśli interesują Cię takie szybkie wycieczki Toruń może zaoferować znacznie więcej. Jest tam np. przepiękna nadwiślańska panorama miasta. Jest tam zbudowany specjalistyczny taras widokowy naprzeciw Bramy Mostowej (na wysepce Kępa Bazarowa). Warto dodać, że w sezonie letnim pływa w tamtym miejscu łódź dla turystów o nazwie "Katarzynka", jaka za każdym razem zabiera ok. 20 osób, więc można zabrać ze sobą kilku swoich znajomych. Czy istnieje bardziej odpowiednie miejsce na Centrum Astronomii? 2 godziny pełne gwiezdnych emocji zapewnią Ci niezapomniane odczucia.


wymagania
Source: http://www.eccoholiday.com


Miłośników kina z pewnością zaciekawi również fakt, że Toruń pełnił rolę planu filmowego dla wielu słynnych produkcji filmowych. To w tamtym miejscu m.in. był kręcony znany "rejs". Obecnie różne agencje podróży urządzają wyjazdy do tego miasta.

Bez zwłoki zobacz artykuł w serwisie (https://www.campowo.pl/gory/przygodowe) prezentującym podobne treści. Są tak samo emocjonujące, gdyż odnoszą się do tego samego zagadnienia.

Można by w czasie nich razem z przyjemnym oraz profesjonalnym przewodnikiem pozwiedzać miasto i jego okolice. Oczywiście dla osób, które pragną bardziej szczegółowo poznać to miejsce (a naprawdę warto to zrobić), możliwe są również wyjazdy parodniowe.
W ofercie biur podróży są przygotowane ustalone trasy, przykładowo średniowieczna albo tropami Kopernika. Ciekawą nowinką jest to, że miłośnicy starych tramwajów również odnajdą tutaj coś dla siebie.

Tags: podróż, miasto, wyjazdy, rejs, miejscowości