Wylatujemy z Wrocławia na Jamajkę – parę informacji

Posted on 27/10/2019 7:09am

Lazurowe morze, rozległe plaże z miękkim, białym piachem, soczyście zielone krzewy i drzewa i 100-procentowa swoboda – tak w skrócie opisać można docenianą przez turystów z całego świata wyspę Karaibów. Każdy ma jakieś marzenia turystyczne, a Jamajka z pewnością często jest celem wymarzonej podróży

wakacje
Author: peddhapati
Source: http://www.flickr.com
. Dziś touroperatorzy mają w ofercie coraz więcej wycieczek do tego egzotycznego i cudownego państwa.

Jeśli ten tekst jest według Ciebie godny zainteresowania, to kliknij tu. Zamieszczone tam wiadomości także Cię zaintrygują - to niezwykle użyteczne informacje (http://www.motoargo.pl/pol_m_akcesoria-motocyklowe_pokrowce-na-motocykl-i-skuter-373.html)!

Wycieczki te mogą mieć formę zorganizowanych wczasów, czy też ograniczają się do przelotu i zarezerwowania hotelu z all inclusive, jednak czas wolny wycieczkowicz organizuje sobie wedle własnych potrzeb. Jeżeli jesteśmy typem indywidualisty i nie lubimy działać według dokładnie przygotowanego harmonogramu, ta druga wersja na pewno będzie dla nas bardziej atrakcyjna. Jeśli chodzi o najlepsze miejsce wylotu, to na Jamajkę opłaca się wylecieć z Wrocławia, zwłaszcza, gdy mieszkamy daleko od innych miast, mających własne lotniska. Wrocław jest istotnym ośrodkiem gospodarczym w Polsce i posiada doskonale rozbudowaną sieć dróg, zatem łatwo tu dotrzeć niemal z każdego miasta.

Sama podróż z Wrocławia na Jamajkę trwa ponad 12 godzin.

Jeżeli ciekawi Cię tematyka omawiana w tym artykule, sprawdź pełną ofertę, a na pewno będzie ona dla Ciebie warta uwagi.

Następnie można już cieszyć się wylegiwaniem się na plaży w dzień oraz wyjątkowymi imprezami w nocy. Jamajka słynie przecież z szeroko rozumianej swobody, jest źródłem muzyki reggae, jak również producentem jednej z najdroższych kaw świata – Blue Jamajca, której nazwa wywodzi się od znajdujących się na wyspie Gór Błękitnych. Spędzając urlop w tym zachwycającym kraju, warto także zdecydować się na proponowane przez touroperatorów wycieczki. Jamajka wycieczki to bowiem nie tylko woda, plaże, upał i egzotyczna roślinność.


Zobaczymy tutaj również cudowne, malownicze wodospady, między innymi Dum's River Falls oraz zniewalające swym pięknem zatoki, w których spotkać możemy delfiny, rekiny i inne stworzenia wodne. Przechadzając się wzdłuż wybrzeża, często można napotkać naturalne laguny i baseny, tworzące wspaniałe, magiczne pejzaże. Jamajka bezsprzecznie jest miejscem, które warto odwiedzić. Choć wczasy i wakacje z Wrocławia na Jamajkę nie należą do najtańszych, bo za siedmiodniowy pobyt z przelotem w obie strony trzeba liczyć kilka tysięcy złotych od osoby, warto spełnić swoje marzenie o rajskim wypoczynku.

Tags: podróż, lot, morze, baseny, plaże, wodospady