Metoda na połączenie sportu z odpoczynkiem

Posted on 11/09/2020 8:04am

Spływ pontonem Przełomem Bardzkim jest wyprawą pięcioma meandrami, przecinającymi góry Bardzkie, obnażając skały wysokie na paręnaście metrów. Lasy schodzą swą zielonością do samej rzeczki, łąki swoimi kolorami i wonią zapierają oddech w piersi. Wszystko to w ciszy zmąconej wyłącznie trelem ptaszków, szumem liści a także pluskiem wody. Jednym zdaniem Przełom Bardzki - cudo Sudetów.
Rafting Bardo to świetna forma spędzenia wolnego czasu. Szlak Nysa Kłodzka - Przełom Bardzki przy odpowiednio niskim stanie wody jest proponowany nawet dla rodzin z maluchami, dla starszych osób ale również ludzi poszukujących spokoju. Decydując się na Rafting Bardo sugerujemy przybyć, na przystań do Barda (ok. 75 km od Wrocławia ), w tym miejscu zostawiają Państwo swe auto na parkingu.

Jeśli potrzebne Ci nowe źródło natchnienia, zerknij koniecznie (http://www.skalnik.pl/homepromoted/nowosci) pod ten link. Przeczytasz tam artykuły zachowane przy zastosowaniu podobnej retoryki.

Po dopasowaniu oprzyrządowania (kamizelki, pagaje, ponton) jedziemy do miasteczka Młynów, gdzie na miejscu realizujemy szkolenie z zakresu zasad bezpieczeństwa i w drogę. Szlak ma 15 kilometrów zaś spływ trwa od 2,5 do 3,5 godziny. Dopływają Państwo do Barda w którym zdają ekwipunek na przystani. Na miejscu znajduje się dogodne miejsce na ognisko, gdzie można wypocząć po spływie.
Górskie spływy kajakowe nie bez przyczyn stają się coraz w wyższym stopniu popularne. To idealne połączenie sportu a także rekreacji. Rafting Bardo to obowiązkowy punkt na mapie turystów wypatrujących wrażeń, z dala od cywilizacyjnego zgiełku. Rafting Bardo przez wzgląd na pozycję jest szczególnie ciekawy. Szczególna topologia wodna sprawia, że między marcem a październikiem gdy stan wód w owych okolicach jest duży jest to wymarzone miejsce na spływ.
Fantazjujesz o niezapomnianych przygodach podczas letniego albo zimowego urlopu? Chcesz wspaniale spędzić czas z rodzinką albo zaaranżować wyjątkową niespodziankę dla swoich ludzi? Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim to podróż pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej. Popłyną Państwo pradawną kotliną, pomiędzy kolorowymi łąkami a także wysokimi skałami okrytymi rozśpiewanym lasem, jaki od wieków obrasta zbocza gór Bardzkich. Oprócz zniewalających widoków, uczestnicy spływu będą mogli robić zdjęcia czarującym mieszkańcom owej pięknej okolicy – perkozom, sarnom. Spływy pontonowe to doskonała forma spędzenia czasu wolnego.