Odchudzanie to bardzo ciężka sprawa - musimy wykazać się niesamowitą wytrwałością oraz cierpliwością

Posted on 05/12/2017 3:43pm

Słyszy się, że przybrać na wadze jest o wiele łatwiej aniżeli stracić znienawidzone kilogramy. To fakt. Odchudzanie się to droga przez mękę.
Ciągnie się miesiącami i musimy wykazać się sporą chęcią pozbycia się zbędnych kilogramów. Ciężko jest nie poddać się w tej walce.


wczasy odchudzające w górach
Author: Reynaers Polska
Source: Reynaers Polska


turyści


Powinniśmy wychwalać wszystkie odchudzające się osoby. Zrzucanie zbędnych kilogramów jest niezwykle ciężkie, szczególnie jeżeli przez długi okres nasz żołądek przywykł do słodyczy lub wieczornego podjadania. Gdy odetniemy go od tych "przyjemności", to zapewne mu się to nie spodoba. Nie zechce dać za wygraną. Wysyła do mózgu tysiące sygnałów, że jest głodzony, a my niemiłosiernie męczymy się, mimo że wiemy, że nie wolno nam podjadać. Dlatego trzeba raz na jakiś czas wyjechać i zmienić środowisko, aby odchudzanie było łatwiejsze.


Warto pojechać przykładowo na wczasy odchudzające w górach. Zmiana zawsze dobrze nam zrobi. Świeże powietrze i piękne widoki zachęcą nas do długich przechadzek. Da nam to możliwość spalić mnóstwo kalorii, ale w przyjemnych warunkach, a nie na siłowni, gdzie na bieżni znudzeni patrzymy w jeden punkt na murze. Dodatkowo, ktoś inny zajmie się rozpisaniem naszego jadłospisu na posiłki. Nie będziemy więc widzieć lodówki, toteż i chęć podjadania zmniejszy się.
Na takich wczasach będzie także trener, który pomoże nam zweryfikować prawidłowość naszych wcześniejszych treningów. Trzeba zawsze posłuchać rad kogoś nowego i sprawdzić czy pomagają nam one w odchudzaniu.

Tags: czas, droga, widoki