Na podróż

Wybór hotelu i pakowanie to jedne z najważniejszych decyzji do podjęcia przed wyjazdem. Z nami wybierzesz właściwie.

Wspaniała propozycja na weekend. Gdzie się wybrać?

Posted on 21/10/2020 8:12am
Pokój dzienny
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Bardzo wiele ludzi potrafi odpoczywać aktywnie i organizować sobie weekendowe wypady w interesujące regiony. Jeśli pogoda i odległość na to pozwalają, są to wypady na rowerach, jeśli nie – samochodem
Read more >>

Wyjazdy studenckie jako popularna postać wypoczynku

Posted on 21/10/2020 8:02am
czerwone światło
Author: floheinstein
Source: http://www.flickr.com
Dopiero co rozpoczął się rok akademicki, lecz nie oznacza to że nie można już rozmyślać o odpoczynku. Nie ma konieczności oczekiwać na wakacje, by wyjechać w ciekawe miejsce, jest możliwość także skorzystać z wyjazdów zimowych, lub wypadów weekendowych.
Read more >>

Turcja - wyjątkowe miejsce na wakacje.

Posted on 21/10/2020 7:57am
wakacje w Turcji
Author: Leonela Jaramillo
Source: http://www.flickr.com
O urlopie w tropikach snuje marzenia prawie każdy. Dobrze jest przecież odstresować się od zwyczajności, dlaczego więc nie robić to daleko od domu, przykładowo w jakimś nadmorskim mieście. Niezwykle popularnym wśród ludzi z Polski miejscem wakacji jest Turcja. Dlaczego jest ona tak lubiana? Wydawać by się mogło, iż to dlatego, ponieważ Turcja posiada jakiś fenomenalny urok. Zobaczyć spektakularne widoki to cudowne uczucie i szczęście.
Read more >>

Króciutki poradnik wakacyjny, czyli co zabrać ze sobą na plażę

Posted on 16/10/2020 8:03am
zakupy w Gdańsku
Author: Kuba Bożanowski
Source: http://www.flickr.com
Wakacje w pełni. Powoli pakujemy niezbędny ekwipunek, aby lada chwila wybrać się na upragniony wypoczynek. W tym roku wielu turystów zdecyduje się na morze. Nasze cieszy się niesłabnącym powodzeniem. W szczególności Gdańsk, stolica Pomorza.
Read more >>

Czemu Włochy są ciągle tak modne? Szukamy odpowiedzi

Posted on 15/10/2020 10:09am
Rzym
Author: -JvL-
Source: http://www.flickr.com
Wypoczynek we Włoszech? Brzmi wspaniale - a należy pamiętać, że zapewne nie ma bardziej urokliwego kraju na świecie, aniżeli kraj Silvio Berlusconiego. Oczywiście Berlusconi to wyłącznie symbol: tak naprawdę można wymienić bardzo wielu słynnych Włochów, którzy spowodowali, iż świat jest tak niezwykłym miejscem. Naturalnie boski Silvio do tego grona nie może się zaliczyć, lecz i tak jest symbolem Włoch. No dobrze, ale koniec odnośnie tego miliardera. Będzie pewnie fajniej, jeżeli przedstawimy teraz interesujące miejsca zlokalizowane na terenie Italii.
Read more >>

Jeśli w tym momencie poszukujesz pomysłu na wakacyjny wyjazd i chciałbyś udać się z rodzina w pewne piękne egzotyczne miejsca - warto zastanowić się nad wyprawą na wschód

Posted on 15/10/2020 9:34am
Tajlandia
Author: Phuket@photographer.net
Source: http://www.flickr.com
Kiedy przychodzi okres wiosny - biura podróżnicze rozpoczynają prezentować wakacyjne oferty wycieczek. W serwisach internetowych nie można nie przyuważyć nowych haseł reklamowych i ciekawych rabatów, bądź punktów, do których istnieje sposobność się udać. Loty i przemieszczanie postępuje w zawrotnym rytmie, dla Polaków umożliwia coraz większą ilość nieznanych dotąd miejsc. Wycieczki nie ograniczają Cię już wyłącznie do Państw Europy, ale sięgają dużo dalej, w tropikalne rejony Afryki, australijskie, bądź azjatyckie, gdzie kultura, rośliny i zwierzęta, a również zabytkowności i podobne cuda natury zadziwiają i przyciągną sporo zwiedzających.
Read more >>

W jakim miejscu świętować Nowy Rok?

Posted on 12/10/2020 10:07am
Remiza docieplonego bloczkami YTONG MULTIPOR pałacu w niemieckim miasteczku Lieser
Author: YTONG MULTIPOR
Source: YTONG MULTIPOR
To już ostatnia chwila, by zabukować pozadomowe świętowanie Nowego Roku. Większa część hoteli ma już wyprzedane noclegi, jednak jeżeli mocno przejrzy się anonse w cyberprzestrzeni, z pewnością będzie jeszcze kilka możliwości. Możesz zrobić to w od razu. Na przykład o ile chcesz wykupić pokoje w Małopolsce, do Google wklep frazę „hotel okolice Krakowa 31.12”.
Read more >>

Amsterdam - magiczne miasto rowerów

Posted on 10/10/2020 8:09am
wiatraki
Author: phault
Source: http://www.flickr.com
Jest takie magiczne miasto na świecie, gdzie rowerzyści czują się jak w niebie. Miasto, gdzie zachwycą nas wąskie kamieniczki oraz urokliwe kanały. Zatem - komu w drogę, temu czas, ponieważ czeka na nas Amsterdam.


Co warto zwiedzić w Amsterdamie?


W stolicy Holandii każdy znajdzie coś dla siebie.
Read more >>

Czy Puck apartamenty może nam zaproponować?

Posted on 10/10/2020 8:02am
natura
Author: VnGrijl
Source: http://www.flickr.com
Przygotowując wakacje, wielu ludzi koncentruje się na tym, jaki będzie ich nocleg, co będzie im tam zaoferowane oraz w jakiej jakości. To wszystko właśnie spowoduje, że poszukiwanie właściwego miejsca do rozlokowania się, najczęściej zajmuje sporo czasu podczas planowanie wakacyjnego urlopu.


Puck apartamenty proponuje nam na wysokim poziomie


Jeśli pragniemy posiadać pewność, że w czasie wakacyjnego wyjazdu, będziemy przebywać w luksusie oraz w pięknych pomieszczeniach, to powinno się zobaczyć jakie Puck apartamenty może nam zaproponować.
Read more >>

Do jakiego miasta należy wybrać się na letni odpoczynek?

Posted on 09/10/2020 7:42am
Falochron nad Bałtykiem
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Nie da się zanegować zjawiska, że wypoczynek stanowi znaczącą część naszej zwyczajności. Mowa w tym miejscu zarówno o krótkotrwałym odetchnięciu, takim jak choćby spędzenie wolnego wieczora przed telewizorem, jak i o wybraniu się na kilka dni do totalnie innego miejsca, niż to, w jakim aktualnie przebywamy.
Read more >>

Warte uwagi oferty na wyjazdy hiszpania last minute - postawić na biuro turystyczne bądź zorganizować urlop na własną rękę?

Posted on 09/10/2020 7:29am
Barcelona
Author: Bogdan Seredyak
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas ciężko pracuje przez cały rok. Należy opłacić opłaty za wodę, regularnie spłacać pożyczki. Taki styl życia zużywa multum naszej energii. Zmęczenie wywołane ciężką pracą najłatwiej jest wyeliminować niezapomnianymi wczasami. Odpoczynek nie tylko jednak musi nam pomóc wypocząć lecz również ma naładować nasze akumulatory na cały rok.
Read more >>

Harcerstwo - czy warto zapisać do niego dziecko?

Posted on 06/10/2020 8:04am
wizy
Author: Sofitel Dubai Downtown
Source: http://www.flickr.com
„Chciałbym się zapisać do harcerstwa” – to zdanie usłyszał pewnie niejeden rodzic. Ciężko jednak podjąć decyzję, jeśli całkiem nie wiemy, czego nasz maluch może się tam nauczyć.


Oczywiście, wszyscy kojarzymy tą organizację, uniform, niektóre ceremoniały, lecz nie zawsze jest jasne, czym tak naprawdę zajmuje się ta zbiorowość.
Read more >>

Wczasy w Trójmieście? Sprawdź, jakie atrakcje są tutaj dostępne

Posted on 04/10/2020 8:02am
apartamenty do wynajęcia w Gdańsku
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Wakacje to oczekiwany przez każdego czas, nade wszystko z tego względu, że w końcu można oderwać się od normalnych obowiązków, niezadowolonego szefa czy w przypadku dzieci – od szkoły, za jaką nie wszystkie maluchy przepadają. Dobrze jest gdzieś wyjechać, aby jeszcze milej spędzić czas oraz cieszyć się chwilami spędzanymi razem z rodziną.
Read more >>

Pomysły na wakacje - wycieczka do USA

Posted on 03/10/2020 8:49am
wakacje
Author: Michal Goszczynski
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie ludzie poszukują najróżniejszych biletów lotniczych i ciekawych rozwiązań jeśli chodzi o wakacje. Nie można ukryć, że okazji jest bardzo dużo i coraz nagminniej zdołamy spotkać się z rzeczywiście atrakcyjnymi promocjami.
Read more >>