Szklarska Poręba - miejsce, które bez wątpienia powinni poznać nie tylko entuzjaści „białego szaleństwa”

Posted on 18/08/2021 8:33am

Ma niesłychanie interesującą historię. Często określana mianem „Polskiej Skandynawii”. Słynie z malowniczych widoków przejażdżek psimi zaprzęgami, Ducha Gór a także „kapsuły czasu”.
hotel szklarska poręba
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu


hotel
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com


Co roku przybywają tu setki tysięcy turystów niemal ze wszystkich zakątków świata, żeby, choć na chwilę uciec od natłoku codziennych obowiązków i stanąć „oko w oko” z prawdziwą przyrodą - super hotel w Szklarskiej Porębie.


Nie muszą troskać się o pokoje Szklarska Poręba jest doskonale przygotowana na „najazd” podróżnych. Miejscowość może się poszczycić albowiem obszerną „siecią” noclegową. Pensjonaty, domy wypoczynkowe, hotele, kwatery nęcą potencjalnych klientów niedrogimi cenami, najwyższą jakością usług i smacznym jedzeniem. Dobra kuchnia to z całą pewnością nie jedyny „walor” dolnośląskiej „metropolii”. Na „liście” zalet powinny się znaleźć atrakcje turystyczne. A tych jest bez liku. Rozliczne parki rozrywki, muzea, świątynie przyciągają zwiedzających niczym magnes. Znużeni „prozą” codziennego życia bywalcy „miejskich dżungli” szukają tu ukojenia. Nie bez kozery. Góry Izerskie od bardzo dawna są ostoją dla utrudzonych wczasowiczów. Podziwiając jedyne w swoim rodzajju, niespotykane w żadnym innym miejscu widoki można się wyciszyć - .
Jeśli, chcesz sam się o tym przekonać zarezerwuj odpowiedni hotel - polecane nad Bałtykiem http://www.kormoran-rowy.pl/) Szklarska Poręba ma pod dostatkiem miejsc noclegowych i wyruszaj już dziś.

Bardzo zaintrygowała Cię zgłębiana w tym artykule sprawa? W takiej sytuacji bez obawy kliknij tu, ponieważ więcej odnajdziesz w linku (http://www.eccotravel.eu/p/etiopia).

Czeka na Ciebie mnóstwo przygód!

Tags: urlop, hotele, atrakcje turystyczne, parki