O hotelach

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie najlepiej wyjechać na urlop, weź pod uwagę wyprawę w polskie góry

Posted on 28/09/2019 7:29am
góry
Author: Matt Kowal
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli zastanawiasz się, dokąd najlepiej wyjechać na urlop, być może powinieneś rozważyć wyprawę w polskie góry. Nader modną miejscowością turystyczna stał się ostatnimi czasy Zieleniec. Jest to dzielnica Dusznik-Zdroju, jednak wiele osób traktuje Zieleniec jak zupełnie inną miejscowość. Co można robić w Zieleńcu? Praktycznie wszystko. Wielką zaletą tej miejscowości górskiej jest to, że można się w niej genialnie bawić zarówno w lecie jak i zimą.
Read more >>

Kooperacja miast - czy ma sens?

Posted on 26/06/2019 7:19am
ulica miasta
Author: SurFeRGiRL30
Source: http://www.flickr.com
Międzynarodowa współpraca miast jest różnorodnie określana, na kontynencie europejskim przyjęło się, że tego rodzaju relacja nazywa się partnerstwem. Jest to oficjalna forma współpracy, zakładająca rozwój gospodarki oraz kultury obu miast partnerskich.
Read more >>

Czemu Włochy są ciągle tak modne? Szukamy odpowiedzi

Posted on 31/01/2019 8:40am
Rzym
Author: -JvL-
Source: http://www.flickr.com
Odpoczynek w Italii? Brzmi miło - a trzeba pamiętać, że zapewne nie ma bardziej atrakcyjnego kraju na świecie, aniżeli kraj Silvio Berlusconiego. Oczywiście Silvio to wyłącznie symbol: tak naprawdę można podać wielu znanych Włochów, którzy spowodowali, iż świat jest aż tak niesamowitym miejscem. Oczywiście boski Silvio do tego grona nie zalicza się, ale i tak jest symbolem Włoch. Dobrze, ale może koniec na temat owego polityka. Będzie pewnie fajniej, jeśli przedstawimy w tym momencie ciekawe miejsca umiejscowione na obszarze Włoch.
Read more >>

Rozbudowana turystyka studencka za niewielkie pieniądze

Posted on 07/08/2019 7:45am
Gorące wakacje
Source: iiimillenium.pl
Znakomitym pomysłem na efektywny odpoczynek dla każdego studenta są wyjazdy na studenckie obozy. Z roku na rok turystyka studencka wydaje się coraz bardziej rozwiniętą gałęzią w naszym kraju. Najczęściej spotykane połączenie doskonałej zabawy z mnóstwem atrakcji, a także ze zwiedzaniem okolicznych zabytków umożliwia prędką integrację oraz rozwój naukowy. Właśnie dlatego studenckie obozy są najistotniejszym punktem zainteresowania młodzieży studenckiej, a znaczenie branży takiej jak turystyka studencka stale rośnie. Aktualnie wyszukać można atrakcyjne oraz niedrogie wycieczki takie jak studenckie obozy. Przykłady wycieczek nie odnoszą się tylko czasu wakacji, lecz turystyka studencka obejmuje także wyjazdy w innych, wybranych samodzielnie dniach
Read more >>

Wygodne noclegi. Zobacz porady

Posted on 28/08/2019 7:23am
apartamenty na wynajem
Author: Jennie
Source: http://www.flickr.com
Dużo jeździsz po Polsce? Zapewne chcesz posiadać więcej informacji na temat dostępnych miejsc noclegowych. Istnieje mnóstwo gatunków hoteli – wybór jest bogaty, a wszystko jest uzależnione od twoich możliwości finansowych.
Read more >>

Luksusowe mieszkania w stolicy Dolnego Śląska

Posted on 05/02/2019 8:02am
Author: Feedback/ Hill & Knowlton
We Wrocławiu wszystkie najważniejsze wydarzenia są organizowane właśnie w centrum. Tu też są wyjątkowe miejsca do zamieszkania. W sytuacji, gdy poszukujesz apartamentów w centrum miasta, do wyszukiwarki internetowej wstaw frazę „apartamenty centrum wrocław”. Miej na uwadze, że w tej okolicy ceny za m2 są największe w metropolii.
Read more >>

Odpoczynek w okolicach miasta

Posted on 21/06/2018 4:57pm
Wakacje nad morzem
Author: J. Triepke
Source: http://www.flickr.com
Miast fantazjować o odległych wyjazdach w egzotyczne miejsca, trzeba wyszukać interesujące miejsca w sąsiedztwie miejsca zamieszkania. Takich miejsc w Polsce nie brakuje. Weekendowe oglądanie miasta i jego okolic wcale nie musi być szare. Co więcej, taka wyprawa może obrócić się w fantastyczną przygodę, pod warunkiem, że tylko się dobrze przygotujemy.
Read more >>

Wypoczynek wakacyjny – który kierunek obrać oraz jak zaplanować naprawdę ciekawą wycieczkę?

Posted on 28/06/2019 7:19am
Dominikana
Author: Jorge from Brazil
Source: http://www.flickr.com
Wielu Polaków z niecierpliwością czeka na wakacje, które obecnie bardzo często są organizowane nie tylko latem, gdyż szeroki wachlarz wyjazdów zagranicznych sprawia, że można wyjechać do gorących krajów nawet kiedy w Polsce w tym momencie panują mrozy. Jaki kierunek wyjazdu wakacyjnego wskazane jest dziś wybrać?
Read more >>

Hotel w Kołobrzegu oczekuje na gości

Posted on 04/02/2019 7:40am
hotel spa w kołobrzegu
Author: Vincent Bellet
Source: http://www.flickr.com
Hotel w Kołobrzegu gwarantuje odpowiedni poziom usług

Jeżeli wybierzemy się na wakacje, chcemy posiadać pewność, że nasze miejsce noclegowe będzie zaspokajało jak najlepsze standardy oraz dostaniemy tam wszystko, co potrzebne do odpowiedniego wypoczynku.
Read more >>

Czemu opłaca się pojechać na Podhale? Czy trasy górskie to jedyna atrakcja tych rejonów?

Posted on 28/08/2019 7:22am
widok na góry nocą
Author: oskar karlin
Source: http://www.flickr.com
Pośród dużej ilości pomysłów na spędzenie wolnego czasu pojawia się często jeden ogromnie interesujący. Chodzi o rejon Podhala, jakie oferuje całą masę miejsc ciekawych tak pod względem przyrodniczym, architektonicznym jak też kulturowym. Co jest takiego w tym rejonie, że ściąga co roku tylu przyjezdnych?
Read more >>

Kompleksowe wyposażenie dla pensjonatów i innych lokali tego rodzaju

Posted on 28/08/2019 7:22am
Ostatnimi laty, Polacy coraz więcej podróżują. Mamy środki na kilkudniowe wypady do innego miasteczka, na łono przyrody, do gospodarstwa agroturystycznego. Inni z kolei, zostają wysyłani w delegacje do innych lokalizacji, na szkolenia i konsylia. Każda z tych jednostek jednak, w tymczasowej lokalizacji, potrzebuje noclegu. Dlatego też otwarcie własnego pensjonatu jest niezwykle trafionym pomysłem. Jednak trzeba liczyć się z dużymi wydatkami. Bowiem potrzebujemy zebrać całościowe wyposażenie dla hoteli, galanterię, kosmetyki. Read more >>

Hostele, pensjonaty i apartamenty we Wrocławiu - co będzie dla nas najbardziej odpowiednie?

Posted on 08/08/2019 7:41am
samochód
Author: Manoj Prasad
Source: http://www.flickr.com
Zwiedzanie miasta, podziwianie jego atrakcji może być zajęciem ciekawym i bardzo przyjemnym. Ale jeśli niewłaściwie zaplanujemy naszą trasę zwiedzania a miejsca warte odwiedzenia są od siebie trochę oddalone, to ta miejska wędrówka może zbyt szybko się zakończyć, albowiem będziemy zbyt zmęczeni, aby stale przemieszczać się z miejsca na miejsce i szukać w mieście, którego nie znamy, tych atrakcji, które akurat pragniemy zwiedzić.
Read more >>

Wakacje w górach, pozytywne zamiłowanie do adrenaliny, krajobrazów i górskiego klimatu

Posted on 05/11/2019 7:56am
górskie wycieczki
Author: FuturePR
Source: FuturePR
Na urlop zawsze jest odpowiedni czas. Góry zazwyczaj przyciągały pasjonatów, jednak to powolutku zaczyna się zmieniać. Wszyscy, którzy zniechęcili się do przeludnionych plaż, pragną spędzać wakacje w odmiennych warunkach, coraz chętniej stawiając na wakacje w górach. Krajobrazy górskie słyną ze swojego uroku, przebogatej roślinności i przecudownych obrazów.
Read more >>

Opinie wyjeżdżających na temat wyjazdów zagranicznych

Posted on 06/10/2018 7:23am
madryt
Author: Mekanoide
Source: http://www.flickr.com
Nasi kochający turystykę rodacy wskazują doskonałe w ich opinii ośrodki zagraniczne, do jakich warto udać się razem z całą rodziną. Opcji wciąż przybywa, podobnie jak stale zwiększa się ilość komentarzy na temat poszczególnych ofert. Spora popularność zagranicznych wyjazdów zachęca innych, niezdecydowanych jeszcze na ten ruch, na skorzystanie z tej interesującej opcji. Kiedy chodzi o atrakcje w Hiszpanii, warto systematycznie odświeżać dostępną na stronie biura podróży ofertę. Wtedy mamy do dyspozycji całkowitą ofertę na wyciągnięcie ręki.
Read more >>

Na rower powinniśmy wziąć najlepszy plecak? Wiesz jak dokonać wyboru? Powinieneś zwrócić uwagę na kilka czynników

Posted on 30/10/2019 7:26am
Plecak rowerowy
Author: Alberto Ziveri
Source: http://www.flickr.com
W końcu zaczął się sezon na jazdę na rowerze. Można rzec: w końcu! Nareszcie pojawiło się słońce i wysokie temperatury. Nareszcie można planować dłuższe i krótsze wyprawy, a co najważniejsze nic nie przeszkadza, aby jeździć, dokąd tylko mamy ochotę. Żeby jednak pojechać na tego typu rowerową podróż należy się dobrze przygotować.
Read more >>

Na jakie hotele i ośrodki wypoczynkowe najchętniej stawia się w Polsce?

Posted on 22/02/2019 7:34am
mewa nad morzem
Author: mmlolek
Source: http://www.flickr.com
Wakacje czy wczasy nad morzem powinniśmy zacząć od wskazania właściwego ośrodka lub hotelu. Duże znaczenie ma to, co zamierzamy robić oraz jaka konkretnie lokalizacja nas interesuje. Poprzez kontakt internetowy czy przez telefon możemy się dowiedzieć, czy istotne dla nas terminy są nadal wolne. Kiedy jednak nie, uda nam się niesamowicie szybko znaleźć ośrodki wypoczynkowe nad morzem z wolnymi pokojami.
Read more >>

Gdzie najkorzystniej nocować podczas wyprawy za granicę?

Posted on 25/09/2019 9:27am
Planujesz wyjazd za granicę, dopinasz wszystko na ostatni guzik, aby w przypadku kłopotów Twój plan nie stracił nic ze swojej wartości. Właśnie, nie wybierasz się na żadną wycieczkę grupową, ale sam wszystko musisz zorganizować. Masz w planach zwiedzić trochę krajów, tak więc musisz zaplanować noclegi w każdym miejscu, do jakiego pragniesz się wybrać. Do wyboru masz hotele, pensjonaty, kwatery prywatne, schroniska i pola namiotowe. Co wybierasz?
Read more >>
1 2 3 4 5 6