O hotelach

Kooperacja miast - czy ma sens?

Posted on 26/06/2019 7:19am
ulica miasta
Author: SurFeRGiRL30
Source: http://www.flickr.com
Międzynarodowa współpraca miast jest różnorodnie określana, na kontynencie europejskim przyjęło się, że tego rodzaju relacja nazywa się partnerstwem. Jest to oficjalna forma współpracy, zakładająca rozwój gospodarki oraz kultury obu miast partnerskich.
Read more >>

Czemu Włochy są ciągle tak modne? Szukamy odpowiedzi

Posted on 31/01/2019 8:40am
Rzym
Author: -JvL-
Source: http://www.flickr.com
Odpoczynek w Italii? Brzmi miło - a trzeba pamiętać, że zapewne nie ma bardziej atrakcyjnego kraju na świecie, aniżeli kraj Silvio Berlusconiego. Oczywiście Silvio to wyłącznie symbol: tak naprawdę można podać wielu znanych Włochów, którzy spowodowali, iż świat jest aż tak niesamowitym miejscem. Oczywiście boski Silvio do tego grona nie zalicza się, ale i tak jest symbolem Włoch. Dobrze, ale może koniec na temat owego polityka. Będzie pewnie fajniej, jeśli przedstawimy w tym momencie ciekawe miejsca umiejscowione na obszarze Włoch.
Read more >>

Rozbudowana turystyka studencka za niewielkie pieniądze

Posted on 12/07/2018 8:47am
Gorące wakacje
Source: iiimillenium.pl
Rewelacyjnym pomysłem na przyjemny odpoczynek dla wszystkich studentów są wycieczki takie jak studenckie obozy. Każdego roku turystyka studencka staje się coraz bardziej rozwiniętą branżą w Polsce. Nierzadko spotykany mix wyśmienitej zabawy z wieloma atrakcjami, a także ze zwiedzaniem ciekawych zabytków czyni możliwą prędkie zintegrowanie się oraz rozwijanie się naukowo. Z tego powodu studenckie obozy są bazowym punktem zainteresowania studentów, a znaczenie branży takiej jak turystyka studencka stale rośnie. Aktualnie znaleźć można atrakcyjne i korzystne cenowo wyjazdy na studenckie obozy. Propozycje wycieczek nie dotyczą tylko czasu wakacji, ale turystyka studencka obejmuje też wycieczki w innych, wybranych samodzielnie dniach
Read more >>

Wygodne noclegi. Zobacz porady

Posted on 21/06/2018 4:40pm
apartamenty na wynajem
Author: Jennie
Source: http://www.flickr.com
Sporo przemieszczasz się po Polsce? Bez wątpienia chcesz mieć więcej wiadomości na temat oferowanych hoteli. Istnieje wiele gatunków przybytków noclegowych – wybór jest ogromny, a wszystko jest uzależnione od twojej zasobności.
Read more >>

Luksusowe mieszkania w stolicy Dolnego Śląska

Posted on 05/02/2019 8:02am
Author: Feedback/ Hill & Knowlton
We Wrocławiu wszystkie najważniejsze wydarzenia są organizowane właśnie w centrum. Tu też są wyjątkowe miejsca do zamieszkania. W sytuacji, gdy poszukujesz apartamentów w centrum miasta, do wyszukiwarki internetowej wstaw frazę „apartamenty centrum wrocław”. Miej na uwadze, że w tej okolicy ceny za m2 są największe w metropolii.
Read more >>

Odpoczynek w okolicach miasta

Posted on 21/06/2018 4:57pm
Wakacje nad morzem
Author: J. Triepke
Source: http://www.flickr.com
Miast fantazjować o odległych wyjazdach w egzotyczne miejsca, trzeba wyszukać interesujące miejsca w sąsiedztwie miejsca zamieszkania. Takich miejsc w Polsce nie brakuje. Weekendowe oglądanie miasta i jego okolic wcale nie musi być szare. Co więcej, taka wyprawa może obrócić się w fantastyczną przygodę, pod warunkiem, że tylko się dobrze przygotujemy.
Read more >>

Wypoczynek wakacyjny – który kierunek obrać oraz jak zaplanować naprawdę ciekawą wycieczkę?

Posted on 28/06/2019 7:19am
Dominikana
Author: Jorge from Brazil
Source: http://www.flickr.com
Wielu Polaków z niecierpliwością czeka na wakacje, które obecnie bardzo często są organizowane nie tylko latem, gdyż szeroki wachlarz wyjazdów zagranicznych sprawia, że można wyjechać do gorących krajów nawet kiedy w Polsce w tym momencie panują mrozy. Jaki kierunek wyjazdu wakacyjnego wskazane jest dziś wybrać?
Read more >>

Hotel w Kołobrzegu oczekuje na gości

Posted on 04/02/2019 7:40am
hotel spa w kołobrzegu
Author: Vincent Bellet
Source: http://www.flickr.com
Hotel w Kołobrzegu gwarantuje odpowiedni poziom usług

Jeżeli wybierzemy się na wakacje, chcemy posiadać pewność, że nasze miejsce noclegowe będzie zaspokajało jak najlepsze standardy oraz dostaniemy tam wszystko, co potrzebne do odpowiedniego wypoczynku.
Read more >>

Czemu opłaca się pojechać na Podhale? Czy trasy górskie to jedyna atrakcja tych rejonów?

Posted on 21/06/2018 5:44pm
widok na góry nocą
Author: oskar karlin
Source: http://www.flickr.com
Wśród wielu pomysłów na spędzenie wolnego czasu mamy też często jeden ogromnie interesujący. Chodzi o rejon Podhala, które oferuje całą masę miejsc fascynujących zarówno pod względem przyrodniczym, architektonicznym jak i kulturowym. Co jest tak ciekawego w tym rejonie, iż ściąga co roku tak dużo turystów?
Read more >>

Kompleksowe wyposażenie dla pensjonatów i innych lokali tego rodzaju

Posted on 21/06/2018 5:44pm
Ostatnimi czasy, Polacy znacznie więcej podróżują. Mamy środki na weekendowe wyjazdy do odmiennego miasteczka, na łono przyrody, do pensjonatu agroturystycznego. Inni z kolei, zostają wysyłani w podróż służbową do innych miast, na kursy i konferencje. Każda z tych osób jednak, w tymczasowej lokalizacji, potrzebuje noclegu. Dlatego też otwarcie swojego zajazdu jest niezwykle trafionym konceptem. Jednak trzeba liczyć się z dużymi kosztami. Gdyż potrzebujemy zebrać całościowe wyposażenie dla hoteli, galanterię, kosmetyki. Read more >>

Hostele, pensjonaty i apartamenty we Wrocławiu - co będzie dla nas najbardziej odpowiednie?

Posted on 21/06/2018 5:44pm
samochód
Author: Manoj Prasad
Source: http://www.flickr.com
Zwiedzanie miasta, podziwianie jego zabytków może być zajęciem ciekawym i niezwykle przyjemnym. Ale gdy źle zaplanujemy naszą trasę a miejsca warte zwiedzenia są od siebie mocno oddalone, to tego typu miejska wędrówka może dość szybko się zakończyć, ponieważ będziemy za bardzo zmęczeni, aby stale przemieszczać się z miejsca na miejsce i szukać w mieście, którego nie znamy, tych atrakcji, które akurat chcemy obejrzeć.
Read more >>

Wakacje w górach, pozytywne zamiłowanie do adrenaliny, krajobrazów i górskiego klimatu

Posted on 21/06/2018 5:47pm
górskie wycieczki
Author: FuturePR
Source: FuturePR
Na urlop zawsze jest odpowiedni okres. Góry zwykle przyciągały maniaków, jednak to powolutku zaczyna się zmieniać. Wszyscy, którzy mają dosyć przeludnionych plaż, pragną spędzać urlop w mniej oczywistych warunkach, coraz chętniej stawiając na urlop w górach. Tereny górskie słyną ze swojego piękna, przebogatej roślinności i oszałamiających obrazów.
Read more >>

Opinie wyjeżdżających na temat wyjazdów zagranicznych

Posted on 06/10/2018 7:23am
madryt
Author: Mekanoide
Source: http://www.flickr.com
Nasi kochający turystykę rodacy wskazują doskonałe w ich opinii ośrodki zagraniczne, do jakich warto udać się razem z całą rodziną. Opcji wciąż przybywa, podobnie jak stale zwiększa się ilość komentarzy na temat poszczególnych ofert. Spora popularność zagranicznych wyjazdów zachęca innych, niezdecydowanych jeszcze na ten ruch, na skorzystanie z tej interesującej opcji. Kiedy chodzi o atrakcje w Hiszpanii, warto systematycznie odświeżać dostępną na stronie biura podróży ofertę. Wtedy mamy do dyspozycji całkowitą ofertę na wyciągnięcie ręki.
Read more >>

Masz w planach wypad w góry? To może Zakopane? Sprawdź, co oferuje ta znana polska miejscowość turystyczna!

Posted on 30/04/2019 7:47am
Panorama Zakopane
Author: Alessandro Conti
Source: http://www.flickr.com
Najbardziej cudownym i najbardziej urokliwym miastem polskich Tatr jest Zakopane. Zwane zimową stolicą Polski każdego roku jest intensywnie odwiedzane przez gości z całej Polski. Zakopane malowniczo położone pomiędzy górami, zapewnia perfekcyjny mikroklimat i to o każdej porze roku.
Read more >>

Na jakie hotele i ośrodki wypoczynkowe najchętniej stawia się w Polsce?

Posted on 22/02/2019 7:34am
mewa nad morzem
Author: mmlolek
Source: http://www.flickr.com
Wakacje czy wczasy nad morzem powinniśmy zacząć od wskazania właściwego ośrodka lub hotelu. Duże znaczenie ma to, co zamierzamy robić oraz jaka konkretnie lokalizacja nas interesuje. Poprzez kontakt internetowy czy przez telefon możemy się dowiedzieć, czy istotne dla nas terminy są nadal wolne. Kiedy jednak nie, uda nam się niesamowicie szybko znaleźć ośrodki wypoczynkowe nad morzem z wolnymi pokojami.
Read more >>

Gdzie najkorzystniej nocować podczas wyprawy za granicę?

Posted on 10/06/2019 7:20am
Planujesz wyjazd za granicę, myślisz o wszystkich formalnościach, ażeby w przypadku utrudnień Twój plan nie stracił nic ze swojej wartości. Tak, nie jedziesz na żadną grupową wycieczkę, lecz sam wszystko musisz zorganizować. Masz w planach zobaczyć trochę krajów, tak więc należy zaplanować noclegi w każdym miejscu, do którego planujesz się wybrać. Do wyboru masz hotele, pensjonaty, kwatery prywatne, schroniska i pola namiotowe. Co wybierzesz?
Read more >>

Jeżeli w tym momencie organizujesz wakacyjny wypad nad morze z familią, bądź paczką przyjaciół - warto już teraz zapoznać się z obszerną skalą ofert noclegowni nad Bałtykiem.

Posted on 13/06/2019 7:22am
morze
Author: peddhapati
Source: http://www.flickr.com
Gdy robi się ciepło i nadejdzie wiosna - każdy już myślą przebywa na urlopopym wyjeździe. Zaczynają się dłuższe i dogłębne konwersacje z familią, bliskimi, czy znajomymi o przyszłym wyjeździe na urlop w nadmorskie obszary, bądź w górskie szlaki. Okrągłą zimę zbieramy pieniądze, żeby jeden raz w roku mieć możliwość zezwolić sobie na trochę relaksu. Choć biura podróżnicze zachęcają ciekawymi ofertami wycieczek zagranicę - sporo krajowych i światowych obywateli wybierze relaks nad Bałtykiem.
Read more >>

Wycieczki na wczasy nad jeziorem

Posted on 31/03/2019 7:28am
jezioro latem
Author: Ellie
Source: http://www.flickr.com
W kraju wskazać można wiele atrakcyjnych możliwości wyjazdowych. W szczególności, jeżeli chodzi o wczasy nad jeziorem do wyboru są niesamowicie rozbudowane opcje. Możliwości proponowane przez lokalnych właścicieli hoteli oraz miejsc noclegowych różnego typu wywierają wrażenie na przyjeżdżających. Nie bez znaczenia jest wyjątkowo atrakcyjna cena. Znakomite opcje sprawdzają się rewelacyjnie, dlatego wskazane jest zwracać uwagę na to, co na ten temat mówią doświadczeni fachowcy.
Read more >>
1 2 3 4 5 6