O hotelach

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie najlepiej wyjechać na urlop, weź pod uwagę wyprawę w polskie góry

Posted on 16/04/2020 11:32am
góry
Author: Matt Kowal
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zastanawiasz się, dokąd najlepiej pojechać na urlop, być może dobrze rozważyć wyprawę w polskie góry. Bardzo znaną miejscowością turystyczna stał się ostatnimi czasy Zieleniec. Jest to dzielnica Dusznik-Zdroju, jednak wiele osób traktuje Zieleniec jako zupełnie oddzielną miejscowość. Co można zaplanować w Zieleńcu? Właściwie wszystko. Ogromną zaletą tej miejscowości wypoczynkowej jest to, że można się w niej doskonale bawić zarówno latem jak i zimą.
Read more >>

Kooperacja miast - czy ma sens?

Posted on 27/01/2020 7:34am
ulica miasta
Author: SurFeRGiRL30
Source: http://www.flickr.com
Międzynarodowa współpraca między miastami nosi rozmaite nazwy, na kontynencie europejskim przyjęło się, że taka relacja określana jest mianem partnerstwa. Jest to oficjalna metoda współpracy, zakładająca rozwój rozwój gospodarki oraz kultury obu miast partnerskich.
Read more >>

Czemu Włochy są ciągle tak modne? Szukamy odpowiedzi

Posted on 18/02/2020 7:49am
Rzym
Author: -JvL-
Source: http://www.flickr.com
Urlop w Italii? Brzmi miło - a trzeba wiedzieć, że pewnie nie ma atrakcyjniejszego kraju na świecie, aniżeli kraj Silvio Berlusconiego. Oczywiście Silvio to tylko symbol: w sumie można wymienić niesamowicie wielu słynnych Włochów, którzy sprawili, iż świat jest tak niezwykłym miejscem. Oczywiście Silvio do owego grona nie zalicza się, lecz tak czy siak jest symbolem Włoch. No dobrze, ale koniec odnośnie tego miliardera. Będzie pewnie dużo lepiej, jeśli przedstawimy w tym momencie interesujące miejsca zlokalizowane na terenie Italii.
Read more >>

Rozbudowana turystyka studencka za niewielkie pieniądze

Posted on 07/08/2019 7:45am
Gorące wakacje
Source: iiimillenium.pl
Znakomitym pomysłem na efektywny odpoczynek dla każdego studenta są wyjazdy na studenckie obozy. Z roku na rok turystyka studencka wydaje się coraz bardziej rozwiniętą gałęzią w naszym kraju. Najczęściej spotykane połączenie doskonałej zabawy z mnóstwem atrakcji, a także ze zwiedzaniem okolicznych zabytków umożliwia prędką integrację oraz rozwój naukowy. Właśnie dlatego studenckie obozy są najistotniejszym punktem zainteresowania młodzieży studenckiej, a znaczenie branży takiej jak turystyka studencka stale rośnie. Aktualnie wyszukać można atrakcyjne oraz niedrogie wycieczki takie jak studenckie obozy. Przykłady wycieczek nie odnoszą się tylko czasu wakacji, lecz turystyka studencka obejmuje także wyjazdy w innych, wybranych samodzielnie dniach
Read more >>

Wygodne noclegi. Zobacz porady

Posted on 30/05/2020 7:51am
apartamenty na wynajem
Author: Jennie
Source: http://www.flickr.com
Dużo jeździsz po Polsce? Zapewne chcesz posiadać więcej danych na temat dostępnych hoteli. Istnieje mnóstwo typów przybytków noclegowych – wybór jest ogromny, a wszystko zależy od zasobności twojego portfela.
Read more >>

Noclegi wyjątkowo cenione na rynku

Posted on 28/11/2019 7:22am
łózko
Author: Tony Alter
Source: http://www.flickr.com
Wybór wyjątkowo sprawdzonych wielokrotnie noclegów sprawia, że spora liczba klientów interesuje się oferowanymi rozwiązaniami. Niedrogie noclegi, co wyróżniają się doskonałą jakością na rynku, wybierane są na rynku szczególnie ochoczo. Dzięki znacznemu zaangażowaniu specjalistów można wybierać doskonale przygotowane rozwiązania, co dopracowywane są nieustannie. Szeroki wybór propozycji pasuje klientom szczególnie, dlatego tak chętnie wymieniają się doświadczeniami.
Read more >>

Pokochaj Kraków - kiedy warto tu przybyć

Posted on 24/06/2020 7:55am
wycieczka
Author: David Howard
Source: http://www.flickr.com
Kraków to jak wiadomo ostoja tradycji, także architektonicznej. Z tej przyczyny zachęcamy by popatrzeć na miasto z lotu ptaka. Pagórkowaty teren, Stare Miasto z Wawelem odcinające się od reszty. Kochamy Kraków za zabytki, kulturę, szczególną atmosferę i miłe wspomnienia.
Read more >>

Luksusowe mieszkania w stolicy Dolnego Śląska

Posted on 04/06/2020 8:15am
Author: Feedback/ Hill & Knowlton
W stolicy Dolnego Śląska wszystkie najważniejsze wydarzenia są urządzane właśnie w centrum. Tu także znajdują się wyjątkowe miejsca do osiedlenia się. W sytuacji, gdy poszukujesz apartamentów w jądrze stolicy Dolnego Śląska, do Google wstaw słowo „apartamenty centrum wrocław”. Miej na uwadze, że w tym obszarze ceny za metraż są najwyższe w metropolii.
Read more >>

Odpoczynek w okolicach miasta

Posted on 08/05/2020 8:21am
Wakacje nad morzem
Author: J. Triepke
Source: http://www.flickr.com
Miast fantazjować o dalekich wyjazdach w egzotyczne miejsca, trzeba wyszukać interesujące miejsca w sąsiedztwie miejsca zamieszkania. Tych miejsc w Polsce nie brakuje. Weekendowe oglądanie miasta i jego okolic zupełnie nie musi być banalne. Co więcej, taka eskapada może obrócić się w fantastyczną przygodę, pod warunkiem, że tylko się porządnie przygotujemy.
Read more >>

Wypoczynek wakacyjny – który kierunek obrać oraz jak zaplanować naprawdę ciekawą wycieczkę?

Posted on 10/04/2020 8:06am
Dominikana
Author: Jorge from Brazil
Source: http://www.flickr.com
Wielu Polaków niecierpliwie czeka na wakacje, które dzisiaj bardzo często są organizowane nie tylko latem, ponieważ szeroki wachlarz wyjazdów zagranicznych sprawia, że można wyjechać do ciepłych krajów nawet jeżeli w Polsce w tym momencie panują mrozy. Jaki kierunek wyjazdu wypoczynkowego warto dzisiaj wybrać?
Read more >>

Hotel w Kołobrzegu oczekuje na gości

Posted on 04/02/2019 7:40am
hotel spa w kołobrzegu
Author: Vincent Bellet
Source: http://www.flickr.com
Hotel w Kołobrzegu gwarantuje odpowiedni poziom usług

Jeżeli wybierzemy się na wakacje, chcemy posiadać pewność, że nasze miejsce noclegowe będzie zaspokajało jak najlepsze standardy oraz dostaniemy tam wszystko, co potrzebne do odpowiedniego wypoczynku.
Read more >>

Czemu opłaca się pojechać na Podhale? Czy trasy górskie to jedyna atrakcja tych rejonów?

Posted on 20/02/2020 8:02am
widok na góry nocą
Author: oskar karlin
Source: http://www.flickr.com
Pośród dużej ilości pomysłów na spędzenie wolnego czasu mamy też często jeden bardzo interesujący. Mowa o Podhalu, jakie oferuje bardzo dużo miejsc fascynujących zarówno pod kątem przyrodniczym, zabytkowym jak też kulturowym. Co jest tak ciekawego w tym rejonie, że ściąga co roku tylu turystów?
Read more >>

Kompleksowe wyposażenie dla pensjonatów i innych lokali tego rodzaju

Posted on 19/02/2020 7:47am
Ostatnimi czasy, Polacy coraz więcej podróżują. Stać nas na weekendowe wypady do odmiennego miasteczka, na łono natury, do pensjonatu agroturystycznego. Inni z kolei, zostają wysyłani w delegacje do innych miast, na szkolenia i konsylia. Każda z tych jednostek jednak, w nowej lokalizacji, potrzebuje noclegu. Dlatego też założenie swojego pensjonatu jest niezwykle dobrym pomysłem. Lecz trzeba liczyć się z dużymi kosztami. Bowiem potrzebujemy zebrać całe wyposażenie dla hoteli, pościel, kosmetyki. Read more >>

Hostele, pensjonaty i apartamenty we Wrocławiu - co będzie dla nas najbardziej odpowiednie?

Posted on 15/12/2019 7:26am
samochód
Author: Manoj Prasad
Source: http://www.flickr.com
Zwiedzanie miasta, podziwianie jego zabytków jest zajęciem interesującym i niezwykle miłym. Jednak jeśli niewłaściwie zaplanujemy naszą trasę a miejsca warte zobaczenia są od siebie mocno oddalone, to tego rodzaju miejska wędrówka może za szybko się zakończyć, dlatego że będziemy za bardzo zmęczeni, aby ciągle przemieszczać się z miejsca na miejsce i szukać w mieście, którego nie znamy, tych atrakcji, które akurat pragniemy zwiedzić.
Read more >>

Wakacje w górach, pozytywne zamiłowanie do adrenaliny, krajobrazów i górskiego klimatu

Posted on 19/12/2019 7:45am
górskie wycieczki
Author: FuturePR
Source: FuturePR
Na urlop zawsze jest właściwy czas. Góry zazwyczaj przyciągały pasjonatów, jednak to powoli zaczyna się zmieniać. Wszyscy, którzy zniechęcili się do przeludnionych plaż, chcą spędzać urlop w odmiennych uwarunkowaniach, coraz chętniej stawiając na wypoczynek w górach. Tereny górskie znane są ze swojego uroku, bogatej roślinności i przecudownych obrazów.
Read more >>

Opinie wyjeżdżających na temat wyjazdów zagranicznych

Posted on 06/10/2018 7:23am
madryt
Author: Mekanoide
Source: http://www.flickr.com
Nasi kochający turystykę rodacy wskazują doskonałe w ich opinii ośrodki zagraniczne, do jakich warto udać się razem z całą rodziną. Opcji wciąż przybywa, podobnie jak stale zwiększa się ilość komentarzy na temat poszczególnych ofert. Spora popularność zagranicznych wyjazdów zachęca innych, niezdecydowanych jeszcze na ten ruch, na skorzystanie z tej interesującej opcji. Kiedy chodzi o atrakcje w Hiszpanii, warto systematycznie odświeżać dostępną na stronie biura podróży ofertę. Wtedy mamy do dyspozycji całkowitą ofertę na wyciągnięcie ręki.
Read more >>

Uniwersalny nóż na biwaki

Posted on 20/05/2020 7:59am
rzeczy
Author: DarkLiquid89
Source: http://www.flickr.com
Każdy entuzjasta różnego typu eskapad wie jak bardzo potrzebny jest dobrej jakości nóż. Taki nóż powinien nadawać się do wszystkiego.


Cold Steel dzięki sukcesywnie wdrażanym oryginalnym rozwiązaniom jest jedną z najistotniejszych marek nożowych na świecie.
Read more >>
1 2 3 4 5 6 7