Urlop

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie najlepiej wyjechać na urlop, weź pod uwagę wyprawę w polskie góry

Posted on 16/04/2020 11:32am
góry
Author: Matt Kowal
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zastanawiasz się, dokąd najlepiej pojechać na urlop, być może dobrze rozważyć wyprawę w polskie góry. Bardzo znaną miejscowością turystyczna stał się ostatnimi czasy Zieleniec. Jest to dzielnica Dusznik-Zdroju, jednak wiele osób traktuje Zieleniec jako zupełnie oddzielną miejscowość. Co można zaplanować w Zieleńcu? Właściwie wszystko. Ogromną zaletą tej miejscowości wypoczynkowej jest to, że można się w niej doskonale bawić zarówno latem jak i zimą.
Read more >>

Kooperacja miast - czy ma sens?

Posted on 27/01/2020 7:34am
ulica miasta
Author: SurFeRGiRL30
Source: http://www.flickr.com
Międzynarodowa współpraca między miastami nosi rozmaite nazwy, na kontynencie europejskim przyjęło się, że taka relacja określana jest mianem partnerstwa. Jest to oficjalna metoda współpracy, zakładająca rozwój rozwój gospodarki oraz kultury obu miast partnerskich.
Read more >>

Pociechy nie mogą się nudzić

Posted on 28/06/2019 7:19am
Obóz harcerski
Author: tomasz przechlewski
Source: http://www.flickr.com
Nie od dzisiaj wiadomo, iż im więcej wolnego czasu posiadają maluchy, tym więcej niebezpiecznych zabaw wchodzi im do głowy. Dlatego właśnie opiekunowie starają się przykładać wielkich starań, aby w okresie wakacyjnym ich dzieci posiadały nie wyłącznie najlepszą opiekę, lecz równocześnie żeby posiadały jak najbardziej zaplanowany dzień, bo wtedy już nie będą miały wolnego oraz sił na robienie głupstw, których potem mogą żałować.
Read more >>

Czemu Włochy są ciągle tak modne? Szukamy odpowiedzi

Posted on 18/02/2020 7:49am
Rzym
Author: -JvL-
Source: http://www.flickr.com
Urlop w Italii? Brzmi miło - a trzeba wiedzieć, że pewnie nie ma atrakcyjniejszego kraju na świecie, aniżeli kraj Silvio Berlusconiego. Oczywiście Silvio to tylko symbol: w sumie można wymienić niesamowicie wielu słynnych Włochów, którzy sprawili, iż świat jest tak niezwykłym miejscem. Oczywiście Silvio do owego grona nie zalicza się, lecz tak czy siak jest symbolem Włoch. No dobrze, ale koniec odnośnie tego miliardera. Będzie pewnie dużo lepiej, jeśli przedstawimy w tym momencie interesujące miejsca zlokalizowane na terenie Italii.
Read more >>

Rozbudowana turystyka studencka za niewielkie pieniądze

Posted on 07/08/2019 7:45am
Gorące wakacje
Source: iiimillenium.pl
Znakomitym pomysłem na efektywny odpoczynek dla każdego studenta są wyjazdy na studenckie obozy. Z roku na rok turystyka studencka wydaje się coraz bardziej rozwiniętą gałęzią w naszym kraju. Najczęściej spotykane połączenie doskonałej zabawy z mnóstwem atrakcji, a także ze zwiedzaniem okolicznych zabytków umożliwia prędką integrację oraz rozwój naukowy. Właśnie dlatego studenckie obozy są najistotniejszym punktem zainteresowania młodzieży studenckiej, a znaczenie branży takiej jak turystyka studencka stale rośnie. Aktualnie wyszukać można atrakcyjne oraz niedrogie wycieczki takie jak studenckie obozy. Przykłady wycieczek nie odnoszą się tylko czasu wakacji, lecz turystyka studencka obejmuje także wyjazdy w innych, wybranych samodzielnie dniach
Read more >>

Do wyboru jest sporo interesujących rozwiązań – Tunezja oraz Egipt na tapecie

Posted on 22/02/2020 8:57am
w Tunezji
Author: Marcin Grabski
Source: http://www.flickr.com
Wypoczynek w ciepłych krajach jest związany nierozerwalnie z regeneracją sił po cięższym okresie pracy lub nauki. Rozwiązań w tym zakresie nie brak oraz ciągle pojawiają się te inspirujące najbardziej. Koncepcje organizatorów takich wyjazdów są bezgraniczne i nie przebierają oni w środkach poszukując inspiracji. Dlaczego więc nie wyruszyć z naszego kraju i nie zaznać wraz z bliskimi atrakcyjnych miejsc? Kraj taki jak Tunezja jest chętnie wybierany tak na podróż poślubna, jak i jako miejsce wyjazdu z przyjaciółmi.
Read more >>

Wygodne noclegi. Zobacz porady

Posted on 30/07/2020 7:57am
apartamenty na wynajem
Author: Jennie
Source: http://www.flickr.com
Dużo podróżujesz po Polsce? Zapewne pragniesz mieć więcej informacji na temat funkcjonujących miejsc noclegowych. Istnieje mnóstwo typów hoteli – wybór jest ogromny, a wszystko zależy od twojej zasobności.
Read more >>

Odpoczynek w okolicach miasta

Posted on 04/08/2020 8:09am
Wakacje nad morzem
Author: J. Triepke
Source: http://www.flickr.com
Miast marzyć o odległych podróżach w egzotyczne miejsca, trzeba wyszukać interesujące miejsca w sąsiedztwie miejsca zamieszkania. Tych miejsc w Polsce nie brakuje. Weekendowe zwiedzanie miasta i jego okolic zupełnie nie musi być banalne. Co więcej, taka wycieczka może obrócić się w fantastyczną przygodę, pod warunkiem, że tylko się stosownie przygotujemy.
Read more >>

Wypoczynek wakacyjny – który kierunek obrać oraz jak zaplanować naprawdę ciekawą wycieczkę?

Posted on 10/04/2020 8:06am
Dominikana
Author: Jorge from Brazil
Source: http://www.flickr.com
Wielu Polaków niecierpliwie czeka na wakacje, które dzisiaj bardzo często są organizowane nie tylko latem, ponieważ szeroki wachlarz wyjazdów zagranicznych sprawia, że można wyjechać do ciepłych krajów nawet jeżeli w Polsce w tym momencie panują mrozy. Jaki kierunek wyjazdu wypoczynkowego warto dzisiaj wybrać?
Read more >>

Hotel w Kołobrzegu oczekuje na gości

Posted on 04/02/2019 7:40am
hotel spa w kołobrzegu
Author: Vincent Bellet
Source: http://www.flickr.com
Hotel w Kołobrzegu gwarantuje odpowiedni poziom usług

Jeżeli wybierzemy się na wakacje, chcemy posiadać pewność, że nasze miejsce noclegowe będzie zaspokajało jak najlepsze standardy oraz dostaniemy tam wszystko, co potrzebne do odpowiedniego wypoczynku.
Read more >>

W jaki sposób zagospodarować wolne na feriach? Co będzie dobrym pomysłem dla wszystkich domowników?

Posted on 13/01/2020 7:26am
snowboard
Author: Eelke
Source: http://www.flickr.com
Ferie zimowe to ten czas w roku, gdy dużo osób zabiera swoje pociechy oraz razem wyrusza w jakieś ciekawe miejsce. Rodzice starają się zapewnić dzieciakom jak najwięcej rozrywki, z tego powodu często myślą nad tym, w jakie miejsce zabrać własne pociechy. Z czego dziecko z pewnością będzie się cieszyło? Ferie zimowe często kojarzą się z zimowym szaleństwem. Dobrze jest w związku z tym sprawdzać prognozy pogody, ażeby wiedzieć czy w Polsce aura będzie sprzyjała białym stokom, czy też jednak trzeba pojechać za granicę. Wyjazdy snowboardowe to świetny sposób na wyjazd razem z rodziną.
Read more >>

Jak poszukiwać niedrogich biletów lotniczych? Poznaj kilka praktycznych rad

Posted on 06/06/2020 8:06am
bilety
Author: David Skinner
Source: http://www.flickr.com
Podróże nie są najtańszymi rozrywkami, lecz nie warto z nich zrezygnować. Lepiej jest od razu zacząć oszczędzać, a dodatkowo poznać przydatne zalecenia podpowiadające nam, jakim sposobem szukać tanich biletów na przelot. Dlaczego właśnie lotniczych? Podróże samolotem są najszybsze i najbardziej wygodne, a także wbrew pozorom wcale nie muszą być drogie. Codziennie albowiem można spotkać atrakcyjne oferty, które nie będą demolować naszego budżetu i pozwolą zwiedzić kawałek świata. W związku z powyższym – jakim sposobem ich poszukiwać, aby trafić na coś zwracającego uwagę?
Read more >>

Wakacje w górach, pozytywne zamiłowanie do adrenaliny, krajobrazów i górskiego klimatu

Posted on 19/12/2019 7:45am
górskie wycieczki
Author: FuturePR
Source: FuturePR
Na urlop zawsze jest właściwy czas. Góry zazwyczaj przyciągały pasjonatów, jednak to powoli zaczyna się zmieniać. Wszyscy, którzy zniechęcili się do przeludnionych plaż, chcą spędzać urlop w odmiennych uwarunkowaniach, coraz chętniej stawiając na wypoczynek w górach. Tereny górskie znane są ze swojego uroku, bogatej roślinności i przecudownych obrazów.
Read more >>

Wycieczka marzeń już niedaleko

Posted on 17/10/2019 7:22am
Egipt
Author: Lucas
Source: http://www.flickr.com
Niezwykłą oferta biura podróży jest bardzo różnorodna, co spowodowane jest odmiennymi potrzebami samych zaciekawionych. Klienci szukają jak zwykle czegoś w stu procentach idealnego dla siebie i swojej rodziny. Dzięki zaangażowaniu osób, jakie z pasją organizują wyjazdy do krajów jak Egipt można poczuć się niesamowicie wygodnie. Na miejscu jest do dyspozycji sprzęt wodny, pyszne jedzenie i wspaniali ludzie nas otaczający. Wyjątkowe propozycje szybko znikają, więc trzeba się pospieszyć.
Read more >>

Opinie wyjeżdżających na temat wyjazdów zagranicznych

Posted on 06/10/2018 7:23am
madryt
Author: Mekanoide
Source: http://www.flickr.com
Nasi kochający turystykę rodacy wskazują doskonałe w ich opinii ośrodki zagraniczne, do jakich warto udać się razem z całą rodziną. Opcji wciąż przybywa, podobnie jak stale zwiększa się ilość komentarzy na temat poszczególnych ofert. Spora popularność zagranicznych wyjazdów zachęca innych, niezdecydowanych jeszcze na ten ruch, na skorzystanie z tej interesującej opcji. Kiedy chodzi o atrakcje w Hiszpanii, warto systematycznie odświeżać dostępną na stronie biura podróży ofertę. Wtedy mamy do dyspozycji całkowitą ofertę na wyciągnięcie ręki.
Read more >>

Uniwersalny nóż na biwaki

Posted on 20/05/2020 7:59am
rzeczy
Author: DarkLiquid89
Source: http://www.flickr.com
Każdy entuzjasta różnego typu eskapad wie jak bardzo potrzebny jest dobrej jakości nóż. Taki nóż powinien nadawać się do wszystkiego.


Cold Steel dzięki sukcesywnie wdrażanym oryginalnym rozwiązaniom jest jedną z najistotniejszych marek nożowych na świecie.
Read more >>

Kołobrzeg noclegi blisko morza jakie może nam zaproponować

Posted on 12/09/2020 8:20am
kołobrzeg
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Musimy wiedzieć w jakie miejsce pragniemy wyjechać
Jeśli nadchodzi nasz urlop, musimy głównie się zastanowić, w jakie miejsce chcemy wyjechać oraz co chcemy zwiedzić. Tylko wówczas będziemy mieli pewność, że na pewno odpoczniemy oraz będziemy bardzo usatysfakcjonowani z takiego wyjazdu. A kiedy już obierzemy konkretny kierunek, to nie pozostanie nam nic innego, jak zorganizować sobie miejsce, w którym będziemy mogli odpocząć po calutkim dniu aktywności.
Read more >>

Na rower powinniśmy wziąć najlepszy plecak? Wiesz jak dokonać wyboru? Powinieneś zwrócić uwagę na kilka czynników

Posted on 30/10/2019 7:26am
Plecak rowerowy
Author: Alberto Ziveri
Source: http://www.flickr.com
W końcu zaczął się sezon na jazdę na rowerze. Można rzec: w końcu! Nareszcie pojawiło się słońce i wysokie temperatury. Nareszcie można planować dłuższe i krótsze wyprawy, a co najważniejsze nic nie przeszkadza, aby jeździć, dokąd tylko mamy ochotę. Żeby jednak pojechać na tego typu rowerową podróż należy się dobrze przygotować.
Read more >>
1 2 3 4 5 6 7 8