Urlop

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie najlepiej wyjechać na urlop, weź pod uwagę wyprawę w polskie góry

Posted on 17/09/2021 11:00am
góry
Author: Matt Kowal
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli zastanawiasz się, dokąd najlepiej wyjechać na wypoczynek, być może powinieneś rozważyć wycieczkę w polskie góry. Nader modną miejscowością turystyczna stał się ostatnimi czasy Zieleniec. Jest to część Dusznik-Zdroju, jednakże mnóstwo ludzi traktuje Zieleniec jako zupełnie oddzielną miejscowość. Co można zaplanować w Zieleńcu? Właściwie wszystko. Wielką zaletą tej miejscowości górskiej jest fakt, że można się w niej rewelacyjnie bawić zarówno latem jak i zimą.
Read more >>

Kooperacja miast - czy ma sens?

Posted on 27/01/2020 7:34am
ulica miasta
Author: SurFeRGiRL30
Source: http://www.flickr.com
Międzynarodowa współpraca między miastami nosi rozmaite nazwy, na kontynencie europejskim przyjęło się, że taka relacja określana jest mianem partnerstwa. Jest to oficjalna metoda współpracy, zakładająca rozwój rozwój gospodarki oraz kultury obu miast partnerskich.
Read more >>

Pociechy nie mogą się nudzić

Posted on 28/04/2021 10:34pm
Obóz harcerski
Author: tomasz przechlewski
Source: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, że im więcej wolnego czasu posiadają maluchy, tym więcej niebezpiecznych pomysłów wchodzi im do głowy. Dlatego właśnie rodzice starają się przykładać wszelkich sił, żeby w czasie wakacyjnym ich dzieci posiadały nie tylko najlepszą opiekę, ale równocześnie aby miały jak najbardziej zaplanowany dzień, gdyż wówczas już nie będą miały czasu oraz sił na robienie głupstw, których później mogą żałować.
Read more >>

Czemu Włochy są ciągle tak modne? Szukamy odpowiedzi

Posted on 15/10/2020 10:09am
Rzym
Author: -JvL-
Source: http://www.flickr.com
Wypoczynek we Włoszech? Brzmi wspaniale - a należy pamiętać, że zapewne nie ma bardziej urokliwego kraju na świecie, aniżeli kraj Silvio Berlusconiego. Oczywiście Berlusconi to wyłącznie symbol: tak naprawdę można wymienić bardzo wielu słynnych Włochów, którzy spowodowali, iż świat jest tak niezwykłym miejscem. Naturalnie boski Silvio do tego grona nie może się zaliczyć, lecz i tak jest symbolem Włoch. No dobrze, ale koniec odnośnie tego miliardera. Będzie pewnie fajniej, jeżeli przedstawimy teraz interesujące miejsca zlokalizowane na terenie Italii.
Read more >>

Rozbudowana turystyka studencka za niewielkie pieniądze

Posted on 29/06/2021 10:36am
Gorące wakacje
Source: iiimillenium.pl
Doskonałym pomysłem na owocny odpoczynek dla wszystkich studentów są wycieczki takie jak studenckie obozy. Co roku turystyka studencka staje się coraz bardziej rozwiniętą branżą w Polsce. Nierzadko spotykane połączenie wyśmienitej zabawy z wieloma atrakcjami, a także ze zwiedzaniem niedalekich zabytków czyni możliwą szybkie zintegrowanie się oraz rozwój naukowy. Z tego powodu studenckie obozy są głównym punktem zainteresowania młodzieży uniwersyteckiej, jak również waga dziedziny takiej jak turystyka studencka wciąż rośnie. Dzisiaj znaleźć można atrakcyjne i korzystne cenowo wycieczki takie jak studenckie obozy. Propozycje wyjazdów nie dotyczą tylko czasu wakacji, ale turystyka studencka obejmuje też wyjazdy w innych, wybranych na własną rękę terminach
Read more >>

Do wyboru jest sporo interesujących rozwiązań – Tunezja oraz Egipt na tapecie

Posted on 22/02/2020 8:57am
w Tunezji
Author: Marcin Grabski
Source: http://www.flickr.com
Wypoczynek w ciepłych krajach jest związany nierozerwalnie z regeneracją sił po cięższym okresie pracy lub nauki. Rozwiązań w tym zakresie nie brak oraz ciągle pojawiają się te inspirujące najbardziej. Koncepcje organizatorów takich wyjazdów są bezgraniczne i nie przebierają oni w środkach poszukując inspiracji. Dlaczego więc nie wyruszyć z naszego kraju i nie zaznać wraz z bliskimi atrakcyjnych miejsc? Kraj taki jak Tunezja jest chętnie wybierany tak na podróż poślubna, jak i jako miejsce wyjazdu z przyjaciółmi.
Read more >>

Wygodne noclegi. Zobacz porady

Posted on 11/11/2021 7:30am
apartamenty na wynajem
Author: Jennie
Source: http://www.flickr.com
Dużo przemieszczasz się po naszym kraju? Zapewne chcesz mieć więcej informacji na temat funkcjonujących hoteli. Istnieje wiele typów hoteli – wybór jest szeroki, a wszystko zależy od twoich możliwości finansowych.
Read more >>

Odpoczynek w okolicach miasta

Posted on 13/01/2021 7:48am
Wakacje nad morzem
Author: J. Triepke
Source: http://www.flickr.com
Zamiast fantazjować o dalekich podróżach w egzotyczne miejsca, trzeba znaleźć ciekawe miejsca w pobliżu miejsca zamieszkania. Tych miejsc w Polsce nie brakuje. Weekendowe oglądanie miasta i jego sąsiedztw zupełnie nie musi być nudne. Co więcej, taka wycieczka może obrócić się w fantastyczną przygodę, pod warunkiem, że tylko się porządnie przygotujemy.
Read more >>

Wypoczynek wakacyjny – który kierunek obrać oraz jak zaplanować naprawdę ciekawą wycieczkę?

Posted on 28/05/2021 8:27am
Dominikana
Author: Jorge from Brazil
Source: http://www.flickr.com
Wielu Polaków niecierpliwie oczekuje na wakacje, które dzisiaj coraz częściej są organizowane nie tylko latem, gdyż różnorodny wachlarz wyjazdów zagranicznych sprawia, że można wyjechać do ciepłych krajów nawet jeżeli w Polsce akurat panują mrozy. Jaki kierunek wyjazdu wakacyjnego warto współcześnie wybrać?
Read more >>

Hotel w Kołobrzegu oczekuje na gości

Posted on 01/10/2021 7:32am
hotel spa w kołobrzegu
Author: Vincent Bellet
Source: http://www.flickr.com
Warto wybrać hotel w Kołobrzegu

Jeśli wybierzemy się na wczasy, chcemy mieć gwarancję, że nasze miejsce noclegu będzie wypełniało jak najlepsze standardy i dostaniemy tam wszystko, co niezbędne do wyczekiwanego wypoczynku.
Read more >>

W jaki sposób zagospodarować wolne na feriach? Co będzie dobrym pomysłem dla wszystkich domowników?

Posted on 15/10/2021 7:33am
snowboard
Author: Eelke
Source: http://www.flickr.com
Ferie zimowe to taki czas w roku, gdy dużo ludzi zabiera swoje pociechy oraz razem jedzie w jakieś ciekawe miejsce. Opiekuni starają się zapewnić swoim dzieciom jak najwięcej rozrywki, z tego powodu często zastanawiają się nad tym, w jakie miejsce zabrać swoje pociechy. Z jakiej formy spędzania czasu dziecko na pewno będzie zadowolone? Ferie zimowe często kojarzą się ze sportami zimowymi. Dobrze jest w związku z tym sprawdzać prognozy pogody, aby wiedzieć czy w Polsce aura będzie sprzyjała białym stokom, czy też jednak trzeba udać się za granicę. Wyjazdy snowboardowe bowiem to doskonały sposób na spędzenie czasu wraz z rodziną.
Read more >>

Jak poszukiwać niedrogich biletów lotniczych? Poznaj kilka praktycznych rad

Posted on 14/01/2022 7:35am
bilety
Author: David Skinner
Source: http://www.flickr.com
Podróże nie zaliczają się do najtańszych rozrywek, ale nie można z nich rezygnować. Lepiej jest z miejsca zacząć oszczędzać, a do tego poznać praktyczne porady naprowadzające nas, w jaki sposób poszukiwać niedrogich biletów lotniczych. Z jakich racji właśnie lotniczych? Podróże samolotem są najszybsze oraz najbardziej wygodne, a także na przekór pozorom wcale nie muszą być kosztowne. Na co dzień albowiem można spotkać atrakcyjne oferty, jakie nie będą dewastować naszego budżetu i pozwolą zwiedzić trochę świata. Wobec tego – w jaki sposób ich szukać, aby trafić na coś przyciągającego uwagę?
Read more >>

Wakacje w górach, pozytywne zamiłowanie do adrenaliny, krajobrazów i górskiego klimatu

Posted on 10/10/2021 7:33am
górskie wycieczki
Author: FuturePR
Source: FuturePR
Na wypoczynek zawsze jest dobry czas. Góry zwykle przyciągały maniaków, jednak to powoli zaczyna się zmieniać. Wszyscy, którzy zniechęcili się do zatłoczonych plaż, pragną spędzać wakacje w odmiennych warunkach, coraz częściej stawiając na urlop w górach. Tereny górskie znane są ze swojego piękna, bogatej roślinności i przecudownych widoków.
Read more >>

Wycieczka marzeń już niedaleko

Posted on 28/04/2021 9:58pm
Egipt
Author: Lucas
Source: http://www.flickr.com
Niezwykłą oferta biura podróży jest bardzo zróżnicowana, co spowodowane jest odmiennymi potrzebami samych zaciekawionych. Klienci poszukują jak zwykle czegoś całkowicie doskonałego dla siebie i swojej rodziny. Dzięki zaangażowaniu osób, jakie z pasją organizują wycieczki do krajów jak Egipt można czuć się niesamowicie komfortowo. Na miejscu jest do dyspozycji sprzęt wodny, pyszne jedzenie i znakomici ludzie nas otaczający. Niezwykłe propozycje szybko znikają, więc trzeba się spieszyć.
Read more >>

Opinie wyjeżdżających na temat wyjazdów zagranicznych

Posted on 06/10/2018 7:23am
madryt
Author: Mekanoide
Source: http://www.flickr.com
Nasi kochający turystykę rodacy wskazują doskonałe w ich opinii ośrodki zagraniczne, do jakich warto udać się razem z całą rodziną. Opcji wciąż przybywa, podobnie jak stale zwiększa się ilość komentarzy na temat poszczególnych ofert. Spora popularność zagranicznych wyjazdów zachęca innych, niezdecydowanych jeszcze na ten ruch, na skorzystanie z tej interesującej opcji. Kiedy chodzi o atrakcje w Hiszpanii, warto systematycznie odświeżać dostępną na stronie biura podróży ofertę. Wtedy mamy do dyspozycji całkowitą ofertę na wyciągnięcie ręki.
Read more >>

Uniwersalny nóż na biwaki

Posted on 04/10/2021 7:26am
rzeczy
Author: DarkLiquid89
Source: http://www.flickr.com
Każdy amator różnego typu wypraw wie jak bardzo pożądany jest dobrej jakości nóż. Taki nóż musi przydać się do wszystkiego.


Cold Steel dzięki cały czas wdrażanym oryginalnym rozwiązaniom jest jedną z najlepszych marek nożowych na świecie.
Read more >>

Kołobrzeg noclegi blisko morza jakie może nam zaproponować

Posted on 05/10/2021 1:24pm
kołobrzeg
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Dobre miejsce na wakacje to podstawa
Kiedy zbliża się nasz wypoczynek, powinniśmy głównie się namyślić, gdzie chcemy wyjechać i co chcemy zwiedzić. Jedynie wtenczas będziemy posiadali świadomość, że na pewno wypoczniemy i będziemy bardzo zadowoleni z takiego wyjazdu. A kiedy już wybierzemy konkretny kierunek, to nie zostanie nam nic odmiennego, jak zorganizować sobie miejsce, w którym będziemy mogli odpocząć po calutkim dniu aktywności.
Read more >>

Na rower powinniśmy wziąć najlepszy plecak? Wiesz jak dokonać wyboru? Powinieneś zwrócić uwagę na kilka czynników

Posted on 30/10/2019 7:26am
Plecak rowerowy
Author: Alberto Ziveri
Source: http://www.flickr.com
W końcu zaczął się sezon na jazdę na rowerze. Można rzec: w końcu! Nareszcie pojawiło się słońce i wysokie temperatury. Nareszcie można planować dłuższe i krótsze wyprawy, a co najważniejsze nic nie przeszkadza, aby jeździć, dokąd tylko mamy ochotę. Żeby jednak pojechać na tego typu rowerową podróż należy się dobrze przygotować.
Read more >>
1 2 3 4 5 6 7 8